fbpx

Budowa domu – PROCES PROJEKTOWY krok po kroku

KSZTAŁTUJEMY TWOJE MARZENIA O WŁASNYM DOMU

Proces projektowy wymarzonego domu – temat bardzo problematyczny, zwłaszcza jeżeli jest to Twój pierwszy dom, a chcesz żeby był to dom idealny.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, masz wątpliwości jakie rozwiązania projektowe będą dla Ciebie najlepsze, jakie musisz skompletować dokumenty, jak wybrać idealną działkę – czytaj dalej ….

Decyzja o budowie własnego wymarzonego domu wzbudza w nas dużo szczęścia i pozytywnych emocji, ale budzi również lęk przed całą skomplikowaną procedurą projektową i administracyjną. Aby proces ten był dla Ciebie przejrzysty przygotowałam poradnik procesu projektowego, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez całą procedurę administracyjną i ułatwi Ci budowę wymarzonego domu. 

Już niedługo będziesz się cieszył z pięknego domu z uroczym ogrodem, grillem i miejscem, gdzie będzie mogła się spotykać cała Twoja rodzina. 

 

Nazywam się Ewelina Bożyk, jestem magistrem inżynierem budownictwa i od 14 lat pracuję przy tworzeniu Waszych wymarzonych domów. Od 2010 roku prowadzę własne biuro projektowe, w którym początkowo tworzyłam projekty na indywidualne zamówienie, a teraz możesz też u mnie kupić projekty gotowe. Pomagam klientom w wyborze odpowiedniego projektu, materiałów i rozwiązań projektowych. Pomagam przejść przez skomplikowane procedury administracyjne i budowlane. Mój zespół to połączenie młodych i ambitnych osób z osobami o bogatym doświadczeniu projektowym i wykonawczym. Razem tworzymy dla Ciebie nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne projekty domów.

Jeśli budujesz swój pierwszy dom marzeń i czujesz się zagubiony w całym procesie projektowym, skorzystaj z moich bezpłatnych poradników. Poznasz dzięki nim cały proces budowlany i oszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu, a budowę domu będziesz wspominał z przyjemnością. 

Poszczególne kroki procesu projektowego Twojego wymarzonego domu (przejście do konkretnych blogów po kliknięciu):

W każdym z poszczególnych tematów opisuję najczęstsze wątpliwości oraz wskazuje na co należy zwrócić szczególną uwagę. Zapraszam też do odwiedzania mojego bloga, znajdziesz tam wiele cennych porad. Link do bloga znajduje się tutaj PORADNIK

Mam dla Ciebie jeszcze NIESPODZIANKĘ !!!

Zdaję sobie sprawę, że budowa domu jest ogromnym wyzwaniem, a multum spraw i dokumentów może Cię przytłoczyć. Przygotowałam dla Ciebie przydatną checklistę procesu projektowego. Możesz ją pobrać za darmo – kliknij tutaj: CHECKLISTA.
Zawarłam w niej wszystkie kroki jakie musisz podjąć począwszy od zakupu działki, przez niezbędne dokumenty i proces projektowy, po uzyskanie pozwolenia na budowę. 

Z CHECKLISTĄ proces projektowy będzie przejrzysty i bezproblemowy.

polecamy

Napisz komentarz