fbpx

Program korzyści po zakupie

Budowa domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu i największe marzenie każdego człowieka. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji i wesprzeć w spełnianiu tego marzenia przygotowałam program korzyści po zakupie projektu w biurze projektowym SEJ-PRO.

Bezpośredni kontakt z projektantami

Do każdego naszego Klienta podchodzimy indywidualnie zarówno przed jaki po zakupie projektu. Masz pytanie? Zapraszam Cię do kontaktu z radością odpowiemy na wszystkie wątpliwości.

Wysoka jakoś dokumentacji projektowej

Projekty SEJ-PRO sprawdzane są na każdym etapie projektowania i przygotowania do wysyłki. Dzięki eleganckiej oprawie i zabezpieczeniom zapewniamy wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz oryginalność. Wszystkie nasze projekty zgodne są z obecnymi przepisami o Prawie Budowlanym.

Pakiet extra dodatków o wartości 4100

W skład którego wchodzi: darmowa dostawa, teczka na dokumenty, dziennik budowy, checklista procesu projektowego, poradnik inwestora, projekty małej architektury, projekt garażu, projekt altany, projekt oczyszczalni ścieków, projekt szamba, projekt wentylacji mechanicznej, tablica informacyjna, poradnik jak urządzić ogród.

Szybki czas realizacji

Zamawiając bezpośrednio przez biuro projektowe SEJ-PRO czas realizacji jest zdecydowanie szybszy, ponieważ każdy nasz Klient traktowany jest priorytetowo. Dzięki temu masz pewność, że Twoje zamówienie będzie do Ciebie wysłane w ustalonym terminie. A dzięki wysyłce kurierskiej Twój projekt zostanie dostarczony w przeciągu 1-2 dni.

Skontaktuj się z nami

Biuro projektowe SEJ-PRO, Tomaszów Mazowiecki

ul. Nowowiejska 4/6 lok. 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki

    Wyślij wiadomość