fbpx

Program korzyści po zakupie

Budowa domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu i największe marzenie każdego człowieka. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji i wesprzeć w spełnianiu tego marzenia przygotowałam program korzyści po zakupie projektu w biurze projektowym SEJ-PRO.

Bezpośredni kontakt z projektantami

Do każdego naszego Klienta podchodzimy indywidualnie zarówno przed jaki po zakupie projektu. Masz pytanie? Zapraszam Cię do kontaktu z radością odpowiemy na wszystkie wątpliwości.

Wysoka jakoś dokumentacji projektowej

Projekty SEJ-PRO sprawdzane są na każdym etapie projektowania i przygotowania do wysyłki. Dzięki eleganckiej oprawie i zabezpieczeniom zapewniamy wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz oryginalność. Wszystkie nasze projekty zgodne są z obecnymi przepisami o Prawie Budowlanym.

Projekty domów dla każdego

Pakiet extra dodatków o wartości 4100 zł

W skład którego wchodzi: darmowa dostawa, teczka na dokumenty, dziennik budowy, checklista procesu projektowego, poradnik inwestora, projekty małej architektury, projekt garażu, projekt altany, projekt oczyszczalni ścieków, projekt szamba, projekt wentylacji mechanicznej, tablica informacyjna, poradnik jak urządzić ogród.

Rozwijająca się społeczność SEJ-PRO

Dołącz do naszej grupy na Facebooku

  • rozmawiaj z innymi budującymi
  • oglądaj zdjęcia z budowy

Dołącz do naszej grupy

przejdziesz na facebook.com

Sprawdź nasz kanał na YouTubie

  • bądź na bieżąco
  • oglądaj wideo poradniki

Sprawdź nasz kanał

przejdziesz na youtube.com