fbpx

Pakiet extra dodatków

Pakiet extra dodatków jest to zbiór niezbędnych materiałów i wiedzy, które będą Ci potrzebne podczas całego procesu projektowego i budowy Twojego wymarzonego domu. Przy zakupie gotowego projektu, pakiet extra dodatków możesz otrzymać za 1zł. Sprawdź co dokładnie zawiera pakiet, który dla Ciebie przygotowałam.

Pakiet extra dodatków

Dostawa

Paczka z Twoim gotowym projektem domu zostanie wysłana kurierem całkowicie za darmo.

20 zł

Poradnik Inwestora

Poradnik ten jest kompendium wiedzy na temat etapów projektowania Twojego wymarzonego domu. Krok po kroku przeprowadzi Cię od zakupu działki po zgłoszenie budowy.

120 zł

Projekty małej architektury

Projekty małej architektury ogrodowej ułatwią Ci zagospodarować przestrzeń wokół domu. Wybierz projekt ogrodzenia, które najbardziej Ci się podoba. Znajdź coś specjalnego dla swoich pociech. A może przyda się budynek gospodarczy na narzędzia ogrodowe lub wiata garażowa dla auta?

1700 zł

Projekt garażu

Projekt garażu wolnostojącego to doskonała propozycja na dodatkowe miejsce do parkowania dla twojego auta.

500 zł

Projekt oczyszczalni ścieków

Jesteś właścicielem działki na nieskanalizowanym terenie? Świetnym rozwiązaniem będzie przydomowa oczyszczalnia ścieków. Opracowanie możesz uzupełnić i dołączyć do projektu budowlanego SEJ-PRO.

260 zł

Projekt wentylacji mechanicznej

Wentylacja mechaniczna polega na odzyskiwaniu energii z zanieczyszczonego powietrza, dostarczaniu świeżego i filtrowanego oraz usuwania zużytego. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju wentylacji w Twoim domu do pomieszczeń na bieżąco i w odpowiednich ilościach napływać będzie czyste powietrze, a zanieczyszczenia będą wywiewane.

400 zł

Jak urządzić ogród

Dom z pięknym ogrodem to Twoje marzenie? Przygotowałam dla Ciebie poradnik w którym znajdziesz mnóstwo wiedzy, ciekawostek i inspiracji ogrodowych.

120 zł

Bądź ENERGO

Poza niższymi rachunkami za energię i ogrzewanie dom energooszczędny będzie dla Ciebie bardziej komfortowy, a do tego również cieplejszy i bardziej doświetlony światłem słonecznym.

120 zł

Projekt altany

Altana ogrodowa to świetne miejsce na spotkania rodzinne w ciepły dzień. Altana jest zadaszona więc chroni także przed deszczem.

500 zł

Projekt szamba

Jesteś właścicielem działki, która nie posiada dostępu do sieci kanalizacyjnej? Musisz zapewnić odprowadzenie ścieków do szczelnego, bezodpływowego zbiornika na nieczystości ciekłe. Przyda Ci się projekt szamba, który możesz uzupełnić i dołączyć do projektu budowlanego SEJ-PRO

260 zł

Łączna wartość pakietu extra dodatków to 4100 zł. Przy zakupie gotowego projektu domu SEJ-PRO możesz zamówić pakiet za 1 zł.