fbpx

Dla dewelopera

Zwiększ rentowność swojej inwestycji z SEJ-PRO!

Doradztwo w doborze projektu

Bezpłatne zagospodarowanie terenu

Kosztorys całej inwestycji

Minimalna ilość formalności

Kategorie projektów dla deweloperów

Strefa dewelopera

Planujesz budować domy, bliźniaki, szeregówki, budynki wielorodzinne?

Skorzystaj z naszej specjalnej oferty. Korzystając z umowy partnerskiej możesz liczyć na rabaty przy zakupie kolejnych projektów! Oszczędność = większe zyski. Projektując budynki kładziemy nacisk na estetykę, nowoczesność i funkcjonalność oraz użyteczność.

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Zapraszamy do współpracy deweloperów oraz osoby budujące domy na sprzedaż

Planujesz budować domy, bliźniaki, szeregówki, budynki wielorodzinne? Skorzystaj z naszej specjalnej oferty. Korzystając z umowy partnerskiej możesz liczyć na rabaty przy zakupie kolejnych projektów! Oszczędność = większe zyski.

Projektując budynki kładziemy nacisk na estetykę, nowoczesność i funkcjonalność oraz użyteczność. Tworząc projekty stawiamy również na ekonomiczność budowy oraz energooszczędność budynku. Zmaksymalizujemy powierzchnię użytkowo-mieszkalną, minimalizując korytarze, hole itp., a co za tym idzie zwiększymy Twój zysk! Służymy radą w kwestii wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań, technologii budowlanych, materiałów itp.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo architektów, konstruktorów i instalatorów. Do każdego zlecenia podchodzimy kreatywnie, elastycznie i zgodnie z wytycznymi – poznajemy oczekiwania inwestorów, aby wspólnie stworzyć satysfakcjonujące projekty spełniające indywidualne potrzeby i zgodne z konkretnymi warunkami zabudowy.

Otrzymasz od nas atrakcyjną ofertę na projekt indywidualny lub pomożemy w wyborze najlepszych projektów domów gotowych od SEJ-PRO

Zaprojektujemy na indywidualne zamówienie:


Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dzięki którym możemy się rozwijać i poszerzać granice możliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia Państwa oczekiwań. Odpowiemy na wszelkie pytania z Państwa strony.