fbpx

Videoblog

#5 LIVE – Fundamenty

Fundamenty są bardzo ważnym elementem w konstrukcji budynku. To na nich opiera się cały dom, więc tak istotne jest prawidłowe wykonanie fundamentów. Zapraszam do obejrzenia wideo, a z pewnością otrzymasz przydatną dawkę wiedzy!    

Czytaj dalej →

Zawartość projektu gotowego

Zastanawia Cię co znajdziesz w projekcie gotowym? Poniższy filmik opisuje skład projektu gotowego. Warto go obejrzeć!  

Czytaj dalej →

#4 LIVE – Adaptacja projektu gotowego

Chcąc budować swój wymarzony dom, należy najpierw wykonać projekt indywidualny lub dokonać adaptacji projektu gotowego do warunków panujących na działce.  Jeśli skłaniasz się ku adaptacji, ale nie wiesz co to właściwie jestco musi zostać wykonane przez projektanta adaptującego, jakie ma obowiązki oraz jakie są koszty Zapoznaj się z poniższym wideo lub przeczytaj przygotowany artykuł.

Czytaj dalej →

#3 LIVE – Najczęstsze błędy projektowe

Chodzi Ci po głowie myśl o budowie wymarzonego domu? Świetnie, że chcesz spełnić swoje marzenie. Jednak pamiętaj, że do budowy domu należy podejść z rozwagą. Obejrzyj wideo, aby uniknąć błędów projektowych i zoptymalizować koszty budowy.

Czytaj dalej →

#2 LIVE – Usytuowanie budynku

Istnieje szereg uwarunkowań prawnych, określających lokalizację budynków na działce. Warto z nimi się zapoznać przed kupnem działki, aby później nie żałować decyzji lub dokładnie przeanalizować możliwości działki, którą posiadamy. Zapraszam do obejrzenia wideo o usytuowaniu budynku z uwzględnieniem szczególnych przypadków.

Czytaj dalej →

#1 LIVE – Proces projektowy

Planujesz budowę swojego wymarzonego domu, ale nie wiesz jakie są etapy projektowania wymarzonego domu, co powinieneś zrobić, jakie kroki podjąć, co jest ważne i na co warto zwrócić na to szczególną uwagę? Obejrzyj moje video w którym omawiam 5 kroków do uzyskania pozwolenia na budowę wymarzonego domu

Czytaj dalej →