fbpx

Współpraca

Zapraszamy do współpracy deweloperów oraz osoby budujące domy na sprzedaż

Planujesz budować domy, bliźniaki, szeregówki, budynki wielorodzinne? Skorzystaj z naszej specjalnej oferty. Korzystając z umowy partnerskiej możesz liczyć na rabaty przy zakupie kolejnych projektów! Oszczędność = większe zyski. Projektując budynki kładziemy nacisk na estetykę, nowoczesność i funkcjonalność oraz użyteczność. Tworząc projekty stawiamy również na ekonomiczność budowy oraz energooszczędność budynku. Zmaksymalizujemy powierzchnię użytkowo-mieszkalną, minimalizując korytarze, hole itp., a co za tym idzie zwiększymy Twój zysk! Służymy radą w kwestii wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań, technologii budowlanych, materiałów itp. Zapewniamy profesjonalne doradztwo architektów, konstruktorów i instalatorów. Do każdego zlecenia podchodzimy kreatywnie, elastycznie i zgodnie z wytycznymi – poznajemy oczekiwania inwestorów, aby wspólnie stworzyć satysfakcjonujące projekty spełniające indywidualne potrzeby i zgodne z konkretnymi warunkami zabudowy.

Otrzymasz od nas atrakcyjną ofertę na projekt indywidualny lub pomożemy w wyborze najlepszych projektów domów gotowych od SEJ-PRO.

Zaprojektujemy na indywidualne zamówienie:

  • domy jednorodzinne,
  •  domy wielorodzinne,
  • domy typu bliźniaki i szeregówki,
  •  budynki użyteczności publicznej.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dzięki którym możemy się rozwijać i poszerzać granice możliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia Państwa oczekiwań. Odpowiemy na wszelkie pytania z Państwa strony.Zapraszamy do kontaktu:
SEJ-PRO Biuro Projektowe
Ewelina Bożyk
tel. 577 667 541
e-mail: projekty@sej-pro.pl
ul. Nowowiejska 4/6 lok. 4
97-200 Tomaszów Maz.


Skontaktuj się z nami

Biuro projektowe SEJ-PRO, Tomaszów Mazowiecki

ul. Nowowiejska 4/6 lok. 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki

    Wyślij wiadomość